امروز: چهارشنبه 5 تیر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت روش اثباتی در حسابداری

پاورپوینت روش اثباتی در حسابداری دسته: حسابداری
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1065 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 19

دانلود پاورپوینت با موضوع روش اثباتی در حسابداری، در قالب pptx و در 19 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، برخی از الگوهای تحلیلی، الگوی مبتنی بر تئوری تشکیل سندیکا، الگوی مبتنی بر ارزیابی اطلاعات برای تصمیم گیرنده، الگوی مبتنی بر تشکیل گروه، الگوی مبتنی بر آشکار ساختن، الگوی مبتنی بر تحلیلی ، نمایندگی، تئوری اثباتی از حسابداری

قیمت فایل فقط 10,450 تومان

خرید

دانلود پاورپوینت با موضوع روش اثباتی در حسابداری  ، در قالب  pptx و در 19 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

برخی از الگوهای تحلیلی

الگوی مبتنی بر تئوری تشکیل سندیکا

الگوی مبتنی بر ارزیابی اطلاعات برای تصمیم گیرنده

الگوی مبتنی بر تشکیل گروه

  الگوی مبتنی بر آشکار ساختن

الگوی مبتنی بر تحلیلی -نمایندگی

تئوری اثباتی از حسابداری

قسمتی از متن پاورپوینت:

زمانی كه جنسن این اتهام را وارد آورد كه «تحقیق در حسابداری (به جز یك یا دو مورد استثنای قابل ذكر) غیر علمی بوده، موضوع روش اثباتی در حسابداری مطرح شد. سپس جنسن درخواست «ارائه یك تئوری اثباتی از حسابداری نمود تا بتوان بدان وسیله توضیح داد كه حسابداری همان چیزی است كه اكنون وجود دارد، كار یا فعالیت حسابداران را توجیه كرد و درباره این پدیده ها و اثرهایی كه بر مردم و منابع مورد استفاده دارند، سخن گفت».

پیام اصلی را كه پس از مدتی «مكتب روچستر از حسابداری» نامیدند این است كه بیشتر تئوری های حسابداری غیر علمی هستند، زیرا آنها حالت هنجاری یا دستوری دارند و تئوری های اثباتی كه می توانند شیوه اجرایی حسابداری واقعی را در قالب روش انتخاب آزاد مدیریت از رویه های حسابداری و شیوه های تدوین استانداردها و تغییر آنها در دوره زمان را توجیه نمایند، باید جایگزین آن روش شوند.

 توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " روش اثباتی در حسابداری " می باشد که در حجم 19 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که میتواند به عنوان ارائه کلاسی درس تئوری حسابداری رشته حسابداری مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

قیمت فایل فقط 10,450 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت روش اثباتی در حسابداری , روش اثباتی در حسابداری , روش اثباتی از حسابداری , تحقیق روش اثباتی در حسابداری , الگوی مبتنی بر تئوری تشکیل سندیکا , الگوی مبتنی بر ارزیابی اطلاعات برای تصمیم گیرنده , الگوی مبتنی بر تشکیل گروه , الگوی مبتنی بر آشکار ساختن , الگوی مبتنی بر تحلیلی , نمایندگی , تئوری اثباتی از حسابداری

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر