امروز: شنبه 16 آذر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود تحقیق خزش سیکلی مس به دلیل تنش های متوسط کشی و سیکلی محوری

دانلود تحقیق خزش سیکلی مس به دلیل تنش های متوسط کشی و سیکلی محوری دسته: فیزیک
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 35 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 11

رفتار مواد تحت سیكل‌های كنترل شد‌ة توسط تنش محوری با تنش متوسط كشی در منطقه پلاستیكی توسط یك خزش سیكلی انطباقی و روند پروسه‌هایی خستگی تعیین می‌شود

قیمت فایل فقط 9,350 تومان

خرید

فهرست مطالب

عنوان  صفحه

مقدمه 1 تا 4

بخش نخست كلیات و تاریخ تحول تعارض قوانین 5

فصل یكم. احوال شخصیه – مبحث 1 – كلیات 6

گفتار یكم :مفهوم احوال شخصیه و قانون حاكم بر آن

الف – مفهوم احوال شخصیه 6

ب – قانون حاكم بر احوال شخصیه 10

فصل دوم

تعیین تابعیت و اقامتگاه از دیدگاه تعارض قوانین 21

مقدمه  22

اول – تابعیت واقامتگاه به عنوان دو عامل ارتباط

  • مفهوم عامل ارتباط 24
  • اهمیت متقابل اقامتگاه در سیستم تعارض قوانین 27
  • تعارض عوامل ارتباط 29

قانون حاكم بر تبیین تابعیت و اقامتگاه 32

گفتار اول  قانون حاكم بر تبعیت تابعیت 34

           2-1 قلمرو اعمال قانون دادگاه مجمع رسیدگی 35

           2-2 قلمرو اعمال قانون خارجی یا قانون سببیت 37

گفتار دوم

قانون حاكم بر تبیین اقامتگاه 39

        1-1 قلمرو اعمال قانون دادگاه مرجع رسیدگی40

       2-2 قلمرو اعمال قانون خارجی یا قانون سبب42


چكیده :

رفتار مواد تحت سیكل‌های كنترل شد‌ة توسط تنش محوری با تنش متوسط كشی در منطقه پلاستیكی توسط یك خزش سیكلی انطباقی و روند پروسه‌هایی خستگی تعیین می‌شود. خزش سیكلی ممكن است بر روند تخریب احاطه داشتند و باعث شكست تخریبی پیش از شروع ترك – شكست شود. هدف این پروژه بررسی خزش سیكلی در مسن تحت چنین شرایط بارگذاری در دماهای اتاق، و بدست آوردن ارتباطی تجربی برای خزش سیكلی به شكل بررسی فشار تحمیلی و فشار متوسط است. از طریق تابع فشار متوسط تعریفی پیشنهادی قبلی كه مسئول اثر فشار متوسط بر رفتار سیكلی است. دریافته‌ایم كه رفتارخزش سیكلی در دماهای اتاق را می‌توان با ارتباط قدرت – قانون كه مشابه خزش استاتیك در دماهای بالا است، توضیح داد.

1- مقدمه

 وقتی فلزات تحت سیكل فشار كنترل شدة تحمیل بر فشار متوسط كشی در منطقة پلاستیكی قرار می‌گیرند، جریان پلاستیك روی می‌دهد كه در آن كرنش به وجود آمده (elapsed)، تعداد دوره افزایش می‌یابد. این پدیده را خزش سیكلی (یا ضامن) می‌شناسیم و ممكن است حتی در دماهای پائین نیز اتفاق افتد. (یا ضامن) روی دادن خزش سیكلی در چنین شرایط بارگذاریعلاوه بر تخریب در اثر خستگی است و دو روند دیگر نیز ممكن است به صورت مستقل یا مرتبط عمل كنند. شكست بر اثر تخریب فشار پلاستیك سیكلی منطقه‌ای است و تأثیر كمی بر ابعاد این تركیب دارد. از طرف دیگر، خزش سیكلی به دلیل فشار پلاستیكی ناخالص در هر دوره است و ممكن است باعث شكست اجزاء به دلیل تحریف بیش از حد (یعنی افزایش طول و كاهش منطقة متقاطع) پیش از شروع ترك شكست یا انكسار شود. در بسیاری كاربردها، تخریب خزش سیكلی ممكن است اهمیت زیادی در طراحی داشته باشد. برای مثال در تجهیزات الكترونیكی، جایی كه اجزای مس هادی جریان هستند. به دلیل بارگذاری دوره‌ای تحریف شده و باعث شكست بر اثر اتصال سیم برق (كوتاه) شود. بنابراین، برای مقاصد طراحی و یا پیش بینی عمر در چنین كاربردهائی، مهم است كه رفتار مواد تشكیل دهندة خزش سیكلی درك و میزان خزش در شرایط بارگذاری تحمیلی تعیین شود. هر چند روش‌های تجربی بسیاری، مثل Sw[2] , [1] Morrow برای تخمین عمر شكست دورة پایین است و ممكن است تا شكست‌های تحریفی قبل از اینكه انكار شكست نهایی روی دهد افزایش یابد، بكار برد.

قیمت فایل فقط 9,350 تومان

خرید

برچسب ها : خزش سیکلی مس , تنش های متوسط كشی , سیکلی محوری

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر